Animation Runner Kuromi (0) | Meine erste Liebe (2012) | HD The Row

Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema (Official Video)


Jona Jona matmuja
Jona Jona matmuja

Shumummmmmmmmmmm e bukur kenga urime zoti u rujt te dyve⭐️⭐️😘😘💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Vor Stunde
JU.01
JU.01

you are the best

Vor 2 Stunden
Elena Aleks Herta
Elena Aleks Herta

Super këng Këngtar njish 👌👌👌👌

Vor 12 Stunden
Nora Troci
Nora Troci

Omg this voice😭😭😍😍

Vor 14 Stunden
Albina Nikqi Albina Nikqi
Albina Nikqi Albina Nikqi

😚😚😚😚😚😚

Vor 17 Stunden
Elidon Stenaj
Elidon Stenaj

Like per mundimin e atyne qe hupin koh per persona t'pa vler 👌✍️

Vor 21 Stunde
Seada Sina
Seada Sina

Bravo

Vor 23 Stunden
Gerion Hyska
Gerion Hyska

super kenge 😭😭😭

Vor 23 Stunden
Manda Nure
Manda Nure

Super kenge😍

Vor Tag
Dhurata Dora
Dhurata Dora

Shum zërin e mir ky Irkenci mendoj se ështe me i Miri ne estrad

Vor Tag
anastasia anna
anastasia anna

☹️☹️

Vor Tag
Besa Paqa
Besa Paqa

Suuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppeeeeeeeerrrrrrrrrrrr👌👌👌👌👌😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣

Vor Tag
Hacer Demirhan
Hacer Demirhan

Love this song❤ From Turkey 🇹🇷💜

Vor Tag
Jorida Sulejmani
Jorida Sulejmani

😍😍😍😍😘

Vor Tag
cool girls
cool girls

Like kush osht ktu para se mu ba hit

Vor Tag
Xhulia G
Xhulia G

Hit i padiskutuar, pershendetje nga gjermania

Vor Tag
Nela Ndreu
Nela Ndreu

kthema ❤ qe ta dhashe ti se meriton met dashte .nk e di a ta kam than sa kam vujt um kur u ndam .😢😢

Vor Tag
NaQo 007
NaQo 007

Kaltrina ze qe nuk harrohet leht 👏👏

Vor Tag
Laura Sandria
Laura Sandria

#1 ne zvicerr😍😍😍😍😍

Vor Tag
vAzoCkt TV
vAzoCkt TV

Oke

Vor Tag
Flogerta Lloba
Flogerta Lloba

Kenga me e bukur qe kam nigju naj hereeeeeee , 😍😍😍😍😍😍😍

Vor Tag
Valentina Stollaj
Valentina Stollaj

Super keng👌👌👌❤👍👍👍

Vor Tag
Laja Nela
Laja Nela

😍😍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏💞💞💞💞💞💞💝💝💝💝💟💟💟💟💟💟💟

Vor Tag
Xhoana Cullhaj
Xhoana Cullhaj

Kush tjetër po pret nji bashkëpunim me ylli limani? 😍😍 Always the best ❤ lov u

Vor Tag
Lulkuqe
Lulkuqe

👍🏻

Vor Tag
It's V
It's V

Kte keng e degjoji 100 here ne dit dje me pelqen shum

Vor 2 Tage
EGLI
EGLI

Super fare

Vor 2 Tage
bella dream
bella dream

😚😚😚❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔💔💔💔💔

Vor 2 Tage
Valmira Rudaj
Valmira Rudaj

Sehr schön Kaltrina Selimi😍💎

Vor 2 Tage
Geraldina Dushku
Geraldina Dushku

Wau super kenge dhe super ze bravo irkenc suksese ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Vor 2 Tage
Viola viola
Viola viola

😘😘😘🤗🤗🤗👏👏👏👏

Vor 2 Tage
Joshua Mink
Joshua Mink

Langweilig

Vor 2 Tage
Drin Memeti
Drin Memeti

Super bashkëpunimi 👍

Vor 2 Tage
Adi Adi
Adi Adi

Eh si gjithmon keng keng qe te kenaq shpirti ben Irkenc Hyka bravo 👏👏 flm qe na dhuron kaq keng te bukura 😘😘 love you 😍😍

Vor 2 Tage
Massimo Di Monte
Massimo Di Monte

Shume e bukur kjo kenge .

Vor 2 Tage
era 99
era 99

irkenc si gjithmon i mrekullueshem me kenget qe kendon ❤❤❤

Vor 2 Tage
bona zenelaj
bona zenelaj

😢😢

Vor 2 Tage
Berisha Berish
Berisha Berish

e mir aa....

Vor 2 Tage
Bahri Ujupi
Bahri Ujupi

super hit

Vor 2 Tage
Trap
Trap

How the fuck did it go to #1?

Vor 3 Tage
Mattsson 1
Mattsson 1

Nul

Vor 3 Tage
Redi Stiven
Redi Stiven

Nuk na zhgënjen asnjehere gjithmonë kenaqesi të degjosh zerin e ketij djali vertet të talentuar 🌞

Vor 3 Tage
Bekim Sefedini
Bekim Sefedini

Kallne ma shpesh

Vor 3 Tage
ASK55
ASK55

Woaw this guy is hottttt

Vor 3 Tage
diese _Kurdin01
diese _Kurdin01

Deutsche???😅😂❤️

Vor 3 Tage
Voca itali
Voca itali

Ohh Shum kenge e qellume 💔👁💘👍👑🍰⭐🙏🙏👏👏👏👏

Vor 3 Tage
Nora Nora
Nora Nora

i loveee it

Vor 3 Tage
Lannda Ak
Lannda Ak

Kaltrina 👌👌❤

Vor 3 Tage
Mergim Hasanaj
Mergim Hasanaj

Dëgjoje këngën në spotify http://open.spotify.com/user/31revyagh3vqw6cfwesrsyg7fpee/playlist/0PObB1lv4Ok0wj2shL8Iug?si=ErEJXbBhSSmkFvJdO42ZCQ

Vor 3 Tage
Ajni Xhesi
Ajni Xhesi

Je kengetari im i preferum..kenget e tua te prekin ne zemer . Hallall lart e me lart

Vor 3 Tage
Loreta Gashi
Loreta Gashi

Une Jam italiana po di me foto ship

Vor 3 Tage
Loreta Gashi
Loreta Gashi

Sum i biker osht a po

Vor 3 Tage
jam ajo
jam ajo

Irkenc emer interesant ki 👏Bravo per muziken po spotti jo i mire 👎

Vor 3 Tage
Miranda Kasa
Miranda Kasa

Bravo IRKENC HYKA

Vor 3 Tage
Mevi Shehu
Mevi Shehu

Nje nga ato kenget qe e degjon mengjes , dreke , darke edhe nuk te merzitet. Very beautiful song ♥️

Vor 3 Tage
S U P R E M Ez
S U P R E M Ez

I like this song! Like if you do too!

Vor 3 Tage
Mirsad Rexhaj
Mirsad Rexhaj

Kombinim Fantastik!

Vor Tag
Clarek Milina
Clarek Milina

♥♥♥♥♥

Vor 3 Tage
leo-luca team
leo-luca team

Für alle deutsche schaut mal bei meinem Kanal vorbei ich rape und bin 12 schaut bitte vorbei

Vor 3 Tage
DIVA 4EVER
DIVA 4EVER

Mbaresi dhe tek kjo keng

Vor 3 Tage
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao

super super👍👏👏👏

Vor 3 Tage
Anna Konomi Troka
Anna Konomi Troka

Sa bukur

Vor 3 Tage
Vali Dora h
Vali Dora h

Favorite 🎶🎵🔊

Vor 3 Tage
Atlantis Art
Atlantis Art

J'aimes assez bien même si je comprend pas vôtre langues

Vor 3 Tage
Atlantis Art
Atlantis Art

💙

Vor 3 Tage
Nantia Ever
Nantia Ever

Vor 3 Tage
Sokol Shqipe
Sokol Shqipe

Akoma po vuaj 😔

Vor 3 Tage
Anxhela Hysa
Anxhela Hysa

Super keng ❤️❤️

Vor 3 Tage
Eraldo Xhelili
Eraldo Xhelili

Irkenc, faleminderit që riktheve përsëri këngëtaren Kaltrina Selimi në muzikë. Dhe për ne fansat që duam zërin, këngët, muzikën tënde bëhu më prezent me intervista në gazeta, radio & televizion. Duam të njohim më shumë Irkencin.

Vor 3 Tage
HR 13
HR 13

BIG BIG. Love from Croatia! Obozavam pjesmu! ❤️❤️❤️❤️

Vor 3 Tage
Ndero Lima
Ndero Lima

Vetëm njerzit e shkolluar dhe artista te vertet te muzikes mund ta bejne nje keng te tillë , keng e bukur e klasit te pare qe nuk pershkruhet me fjal , gjithcka perfekt teksti dhe melodia . Ju lumtë

Vor 3 Tage
Mirjana Morina
Mirjana Morina

Komplimente per kenget Irkenc si gjithmone na kenaq , suksese e gjithmone lart e me lart 🤗☺

Vor 3 Tage
Samire Pllana
Samire Pllana

Teper mire hitttttt ju pershendes

Vor 3 Tage
Fatime Gjoka
Fatime Gjoka

Kengë shumë e bukur like komentit nese mendoni se esht një. hit shum i bukurë!🙈

Vor 3 Tage
Driton Kelmendi
Driton Kelmendi

Kengtari lrkenc dhe kaltrina selimi dy kengtare ma te mir sukese per juve dyve like bon ♥️♥️😘😘❤️❤️👌

Vor 4 Tage
Elida Hajdari
Elida Hajdari

Ty te rujt zoti se ti te knaq shpirtin. Ne cdo keng tenden aty gjej veten.bravo Irkenc

Vor 4 Tage
nsadriu
nsadriu

Shum këngë e bukur që të prek në shpirt.Suksese të dyve!

Vor 4 Tage
Dosier K
Dosier K

Mashum se 100 milion view meriton Big up 🔊

Vor 4 Tage
Burim Sadiku
Burim Sadiku

Flori kendon bukur dhe eshte face,po edhe ky po kendojka bukur suksese

Vor 4 Tage
Elsuida Balozi
Elsuida Balozi

Like like like 👏👏👏👏👏Zoti te rujt Irkenc Hyka 🙏Perfekt !👌

Vor 4 Tage
ornela ornela
ornela ornela

Shyqyr me ne fund nje kenge qe nuk perdoret dialekti kosovar👀🙏🏻!!

Vor 4 Tage
It's Got Talent
It's Got Talent

Quhet e folme , praktikoni se pari çasje te duhur termeve pastaj komento !

Vor 4 Tage
Megi Rexhepi
Megi Rexhepi

A e njef butrint imerin

Vor 4 Tage
It's V
It's V

Super

Vor 4 Tage
Xheni Shuaipi
Xheni Shuaipi

Ca zeri ka Irkenc Hyka 😍😍😍

Vor 4 Tage
Keye /
Keye /

In tendenza in Italia, visual comprate?

Vor 4 Tage
Klea Turku
Klea Turku

😍😍😍😍😘😘💞💞

Vor 4 Tage
Manu intaglio
Manu intaglio

😍😍😍😍😍

Vor 4 Tage
Eni Eni
Eni Eni

💔😖😞Nuk ia vlen te qash per dike qe nuk di te vlersoj ty dhe zemren tende 😞😖💔

Vor 4 Tage
Eni Eni
Eni Eni

+ariana Bregasi Uuuuu vertet nuk e dija flm qe ma the

Vor 4 Tage
ariana Bregasi
ariana Bregasi

Pershendetje. Jeni gabim.

Vor 4 Tage
Xhuana Biba
Xhuana Biba

Kthema zemren qe ta dhash ti se meriton me tdasht. Super hit .like kush mendon si un 😊

Vor 4 Tage
Kelem File
Kelem File

Kthema kohen qe kam humb Kthemi lotet kethmi plumb....😂

Vor 4 Tage
Fatmir Spahiu
Fatmir Spahiu

Kthema ❤️ qe ta dhashe

Vor 4 Tage
Kelem File
Kelem File

Gjith jeten mdhe dashni po dashni helm😩😩😩😭😭

Vor 4 Tage
Doruntina Mustafi
Doruntina Mustafi

Kta qe i kan ba dislike jan do kojshi tmi qe e kan mar inati prej zerit qe po ja lshoj kur pe ndegjoj 😂😂

Vor 4 Tage
Ervis Hasa
Ervis Hasa

Tekse dhe muzik shum te mira pa banalitete ben Irkenci me verte po behet i fort ne treg bravo

Vor 4 Tage
Deborah D
Deborah D

I hate this music

Vor 4 Tage
Liljana Sufaj
Liljana Sufaj

Simple....Don't listen it....

Vor 21 Stunde
tony av
tony av

Irkenc shum te njejta i ki kenget ,,kaltrina po i jep pak freski se ti ske dallim nga te tjerat keng nje ritem nje melodi te gjitha

Vor 4 Tage
antoni tuss
antoni tuss

Suksese super kenge

Vor 4 Tage
Dany Daniella
Dany Daniella

😘😘❤❤🇷🇴🇷🇴🔥🔥

Vor 4 Tage
Sindi Salliu
Sindi Salliu

suuupeeeeer😍

Vor 4 Tage
nickalm
nickalm

Kaltrina mrekullia kenges wow

Vor 4 Tage
Lusiana Disha /lusiana.disha
Lusiana Disha /lusiana.disha

such a sweet song😍😍🎶

Vor 4 Tage

Nächstes Video