Trump ile bize ayrılan sürenin sonuna mı geliyoruz?


Tek Man
Tek Man

Teşekkürler

Vor 7 Tage
murat bulent Lule
murat bulent Lule

Heee. Burdayım sadece saat farkı affet

Vor 8 Tage
Tülay Kınacı
Tülay Kınacı

Bizimle paylaştığınız yorumlarınızı için teşekkürler.

Vor 8 Tage
HAKAN BASAR
HAKAN BASAR

Yayınlarınızın müptelası olduk.Canlıya yetişemiyoruz ama Youtube sağolsun. Avazeyi bu aleme Davud gibi salmaktan vazgeçmeyin efendim.

Vor 8 Tage
Lemihan Dörtdemir
Lemihan Dörtdemir

Video'nun tarihi yalnızca bende mi yanlış yoksa herkeste öyle mi? 7 Kas 2018 tarihinde yayınlandı yazıyor ancak bugün ayın 8'i. Ünsal abi'nin arkasında takvim var allahtan, oradan doğru tarihin 8 Kasım olduğunu anladım ancak yayın neden dün tarihli o gerçekten enteresan...

Vor 9 Tage
Bozo Baran
Bozo Baran

Herşeyi de biliyorsun ya....ekonomiyi fr dış politikayı da dini diyaneti de....

Vor 9 Tage
Hakan Tengrikut
Hakan Tengrikut

2002 de nerdeyse biten terorizmi tekrar canlanmasina , fabrika dolu ulkemin ve uretimden kaynaklanan buyume ve refahin bozulmasina , tarih boyunca kah perslilerin kah araplarin kucagina oturmaya alisik kurtlerin sonunda israilin kucagina oturmasina, calarak tum aile ve yandaslarina refah dolu bir hayat verenlerin saray ve avenelerinin olduguna inanmak icin prof veya diploma sahibi olmak gerekmiyor ki. Adamlar soysuz ve pic denize doktuklerimizin torunlari.

Vor 8 Tage
60s.Tango
60s.Tango

Adamın akademik eğitimi ekonomi. Yıllardır dış politika üzerine gazetecilik yapıyor. Kafası azıcık çalışan herkes de diyanetin maşa olarak kullanılan bir kurum olduğunu görebiliyor.

Vor 9 Tage
2nci el krom malzeme
2nci el krom malzeme

Afganistan Abd düşünelim .abd geçmişte tam zamanını hatırlamıyorum seçimleri destekledi ve yapılmasını sagladı. yani kapitalizm kapitalist düzeni ve bu düzen için gerekli insanları yaratıyor.cografi olarak ülkemizin konumu ve afganistanın konumu. suriye ve ırakta kapitalist sistemle yönetilmeyen ülkelerdi .biz de bu yörelerde kapitalizmi 'demokrasiyi' desteklemek için özgürlük getiriyoruz diyerek ve gerçekten demokrat egilimlerle ırak ve suriyeye girebilirdik. ben türkiyenin ' devletinin' politika belirleyici si olsa idim bunu yapardım. Bugünde yapardım 100 yıl önce de yapardım ama yaptırılmazdı. türkiye ülkesinin devletine yaptırmak istemiyorlar .Biz 'bizim sermeyedarlar böyleniye davranamıyorlar. Çok güzel bir yazı olmadı amasözün özü devletin sol görüşlü demokratik ve özgürlükçü olmalı idi böyle olursa ekonomik sistemide sos yalist ve bölüşümcü ekonomi olmak zorunda . amerika yada dünya sermayesi bunu istermi.???!!!!!!!!!!!!

Vor 9 Tage
Arakli Usagi
Arakli Usagi

+Hakan Tengrikut , sen kendi kicina o ortaparmagi goster once, gerisini biz dusunuruz. CIA yillardir uyguladigi kara propagandanin etkisinden kurtulmus degilsiniz. O donemlede Amerikanin yaptiklarina en onde sert tepki veren solculardi, bugun pek kalmadi, uzerlerinden silindir gecildi meydan sizlerde ve neo Osmanlicilara kaldi, hani nerdesiniz?

Vor 8 Tage
Hakan Tengrikut
Hakan Tengrikut

Bir atasozu diyor ki....kim nutuk okudu solcu olur kim hem nutuk okudu ve anladi Turkcu olur. Bzim kendi ulkemizi kalkindirmak ve yonetecek fikri lenin veya marx tan almaya ihtiyacimiz yok. Bizim yani Turklerin ozunde ve gecmisinde nice onderler var ki o sol lider bozuntularina orta parmak gosterir. Turk ol Turkcu ol. Iste gercek.

Vor 8 Tage
Umut Birey
Umut Birey

1:14 ten izleyin

Vor 9 Tage
İHSAN ÖZYÜREK
İHSAN ÖZYÜREK

Yaptirimlari bile eline yuzune bulastirdi inek

Vor 9 Tage

Nächstes Video

Modellfahrzeuge | 2 pegatinas logo emblema BMW M Sport auto coche autocollants stickers tuning | Kingston Data Traveler DT50 USB 3.0 Flash Drive Memory Sticks 8-16-32-64-128GB